حرفه ای ثبت, شناخته و ماندگار شوید
به دنیای تخصصی پارسه خوش آمدید

دوباره علی ضیا و دوباره شکایت باشگاه استقلال!

دوباره علی ضیا و دوباره شکایت باشگاه استقلال!

علی ضیا

باز هم استقلالی ها رودروی علی ضیا. سال گذشته بود که به خاطر انتشاری فیلمی از خوشحالی علی ضیا پس از گلزنی قرمزها در دربی و همینطور خواندن شعاری جنجال ساز درباره مظلومی، او مدتی از روی آنتن زنده سیما رفت. ضیا سپس به اردوی استقلال رفت و از مظلومی عذرخواهی کرد.

همان روزها هواداران استقلال به صفحه مجازی این مجری حمله کردند و به انتقاد از او پرداختند. آن ماجرا سرانجام ختم به خیر شد اما حالا اتفاق تازه تری رخ داده است. پس از بازی صبا و استقلال در جام حذفی، فیلمی منتشر شد که جنجال ساز شد. از نظر بعضی ها داور در صحنه پنالتی اول به رحمتی می گوید به چپ بپرد. علی ضیا هم روی این موضوع مانور داد و حتی باعث شد با علی خسروی کارشناس داوری درگیری لفظی پیدا کند. حالا باشگاه استقلال قصد شکایت از علی ضیا را دارد چراکه معتقد است او علایق شخصی اش را در رسانه ملی بروز می دهد.
باشگاه استقلال به صدا و سیما 10 روز فرصت داده است تا با علی ضیا برخورد کند. در خواست این باشگاه در پی سخنان این مجری تلویزیون با خسروی، کارشناس داوری مبنی بر تبانی تیم استقلال در بازی صبا صورت گرفته است.

معاون حقوقی باشگاه استقلال، بدون آنکه نام علی ضیاء مجری صدا و سیما را به زبان بیاورد نسبت به اظهارات او واکنش نشان داده است. محسن بزرگی در همین باره گفته است: «این شخص که نام او را نمی‌برم، یک‌بار مورد ترحم و عفو پرویز مظلومی سرمربی وقت استقلال قرار گرفت تا درس عبرتی برای او شود. وقتی فردی با پول و امکانات نظام چهره می‌شود، نباید علایق شخصی‌اش را در رسانه‌ ملی مطرح کند. او باید تبدیل به نماینده رسانه شده و حرفی بزند که ملت از او راضی باشند.»

ارسال دیدگاه

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

برنامه نویس و طراح : بیژن زند